Helovynas 2016 m.

Paskutinį penktadienį prieš atostogas, t.y. spalio 28 dieną, gimnazijoje vyko Helovynas, kuriame mokiniai parodė savo „tamsiąsias“ puses. Sulaukėme ir kelių mokytojų, kurios išdrįso „parodyti“ save – tai biologijos mokytoja Rima Pavolienė, pradinių klasių mokytoja Eglė Minevičė bei mokinių tarybos kuratorė Virginija Guževičienė.  Visą dieną pertraukų metu gimnazijoje skambėjo muzika, per ilgąsias pertraukas mokiniai fotografavosi prie stendo tarp šiurpą keliančių moliūgų, kuriuos atnešė kiekvienos klasės atstovai. Buvo renkama baugiausiai apsirengusi klasė bei mokytoja ir nugalėtojais pripažinti: III ag ir mokytoja Virginija Guževičienė.
Po rinkimų visi galėjo pasivaišinti saldainiais! Vakare mokiniai rinkos žiūrėti dienos temą atitinkantį siaubo filmą „Prieš man nubundant“. Labai džiaugiamės, kad mokiniai taip noriai pasiruošė šiai diena, tikimės, kad ir toliau visi aktyviai dalyvaus mokinių tarybos organizuojamuose renginiuose!
Mokinių taryba