Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių futbolo varžybos

Alovės pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Alytaus rajono bendrojo lavinimo mokyklų mergaičių futbolo varžybos. Jose puikiai pasirodė Simno gimnazijos mergaičių komanda, kuri, rezultatu 4:1 nugalėjusi Alovės pagrindinės mokyklos ir 4:2 Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos komandas, tapo rajono čempione. Geriausios žaidėjos prizas atiteko Aistei Buinickaitei.

Čempionių titulas suteikė galimybę atstovauti Alytaus rajoną zoninėse varžybose, kurios vyko naujoje Alytaus sporto ir rekreacijos centro salėje. Simniškės, rezultatu 4:0 pralaimėjusios Alytaus „Dzūkijos“ pagrindinės mokyklos komandai ir lygiosiomis 0:0 sužaidusios su Druskininkų  „Saulės“ pagrindinės mokyklos žaidėjomis, liko trečioje vietoje.

Juozas Bagdanavičius