Naktis gimnazijoje 2016 m.

2016 metų gruodžio 9 dieną Simno gimnazijos mokiniai prisimins dar ilgai. Turbūt kiekvienam natūraliai kyla klausimas, kuo galėjo būti ypatingas eilinis žiemos penktadienis? Ogi tuo, jog pirmą kartą per visą gimnazijos gyvavimo laikotarpį I-IV gimnazijinių klasių mokiniai galėjo mokykloje praleisti ne tik dieną, bet ir visą naktį.

Į renginį mokytojai ir mokiniai rinkosi nuo 18:30 iki 19:30 val. Po dalyvių patikros buvo užrakintos durys ir prasidėjo ilgai lauktos linksmybės. Pirmoje vakaro dalyje mokiniai žaidė stalo žaidimus ir linksmai šnekučiavosi su draugais ir mokytojais. Apie 23 val., pabaigę stalo žaidimams, mokiniai pasiskirstė į komandas ir kaipmat išsibėgiojo po gimnaziją, ieškodami komandoms skirtų lapukų su užuominomis. Po nedidelio fizinio krūvio laukė smagiausia vakaro veikla – karaokė, kur puikiai pasirodė ne tik mokiniai, bet ir gimnazijos mokytojai, nustebinę šokiu ir dainavimo gebėjimais, atlikdami S. Povilaičio dainą „Švelnus pūkeli“. Vakarą „vainikavo“ kraują stingdantis siaubo filmas „Tik neišjunk šviesos“. Kad nepritrūktų jėgų šokant ir dainuojant, renginio dalyviai gaivinosi limonadu ir nuostabaus skonio picomis!

Austėja Abromaitytė, Ibg kl. mok.