Šauniausio Alytaus apskrities jaunojo šaulio rinkimai 2016 m.

Gruodžio 17 dieną į Alytaus Šaulių namus rinkosi LŠS karininko Antano Juozapavičiaus 1-osios šaulių rinktinės jaunieji šauliai ir būrelių vadovai dalyvauti renginyje „Šauliškos Kalėdos“. Susirinkusius dalyvius ir jų vadovus pasveikino rinktinės vadas Skirmantas Valatkevičius ir už aktyvią veiklą apdovanojo šaulius ir jaunuosius šaulius. Vėliau 13 rinktinės jaunųjų šaulių pasiruošė „kovai“ dėl šauniausio jaunojo šaulio vardo. Jiems reikėjo atlikti įvairias užduotis: atsakyti į klausimus apie Šaulių sąjungos istoriją, pristatyti namų darbą, iš pateiktų žodžių sukurti skanduotę, kuo greičiau apsirengti uniformą, atlikti  topografinę užduotį. Nenuobodžiavo ir žiūrovai: jie taip pat atsakė į klausimus ir už teisingus atsakymus gavo prizus. Komisija, susumavusi visų užduočių rezultatus, 2016 metų šauniausia rinktinės šaule pripažino Simno gimnazijos jaunąją šaulę Ievą Ūselytę (IV pakopa). Ji buvo apdovanota padėka ir pagrindiniu prizu, o visiems dalyviams rinktinės vadas įteikė asmenines dovanas. Po renginio dalyviai draugiškai bendravo prie arbatos puodelio.

Danutė Gudaitienė,

Simno gimnazijos jaunųjų šaulių būrelio vadovė