Adventinis rytmetys „Įžiebkime gerumo žvaigždę“

Gruodžio mėn. 23 dieną, 10 valandą Simno gimnazijos bendruomenė sukvietė 5-8 klasių mokinius ir mokytojus į adventinį rytmetį „Įžiebkime gerumo žvaigždę“. Pabūti kartu, pasidalinti gerumu, meile buvo pakviesti gimnazijoje dirbę mokytojai.

Lai sušyla širdys viltimi ir tikėjimu – sakė vedančioji Ada. Na ir mūsų penktokėliai pasidalino įvairiomis mintimis apie gerumą. Skambant meditacinei muzikai, kalėdinėms dainoms, vedančiųjų žodžiams apie amžinasias vertybes savo paruoštas Šv. Rašto inscenizacijas, įvairias mintis, vaidinimus, dainas pristatė ir kitų klasių mokiniai. Renginį vainikavo bendra kalėdinė daina „Aš noriu Kalėdų“. Pabuvę kartu toje pačioje Žvaigždėje, toje pačioje Tyloje, toje pačioje Viltyje visi išskubėjo švęsti gražiausių metų švenčių Šventų Kalėdų.

Etikos mokytoja Asta Tamulynienė ir tikybos mokytoja Daiva Seniūnienė