Kalėdinis karnavalas 2016 m.

Kalėdos – tai stebuklų metas!
Visi nekantraudami laukiame šios didžiosios metų šventės, o šiemet jos nekantriai laukė ir Simno gimnazijos mokiniai bei mokytojai, nes po Šv. Kalėdų turėjo vykti „atgaivintas“ karnavalas. Gruodžio 28 dieną, nors renginys turėjo prasidėti tik 17:00 val., gimnazistai jau nuo ryto šurmuliavo klasėse ruošdamiesi pasirodymams. Vieni jų mėgino sugauti auksinę žuvelę, kiti susirinkusius sugrąžino į praeitį, demonstruodami aprangą ir šokdami įvairių laikmečių šokius. Vyriausieji gimnazistai surengė tikrą šou: įkūnijo daug garsių Lietuvos atlikėjų dalyvaudami ,,Muzikinėje kaukėje“. II ag klasės atstovai tapo kiekvieną dieną su ,,tamsiuoju“ pasauliu susiduriančiais bei mus saugančiais policijos pareigūnais laidoje „Farai“. III a klasės gimnazistai taip pat pasirodė puikiai ir padovanojo mums nuotaikingą pasirodymą apie „lapių gyvenimą“. I ag klasės atstovai nenusileido savo konkurentams ir, įdėję daug darbo bei pastangų, sukūrė šiltą pasirodymą apie Kalėdų senelį ir jo padėjėjus. Jų pastangos buvo įvertintos su kaupu – bilietais į M.A.M.A. apdovanojimus! Didžiausia staigmena žiūrovams tapo mokytojų suvaidintas nuotaikingas miuziklas ,,Išėjo tėvelis į mišką“. Nuskriausti neliko ir išradingiausių kaukių „savininkai“ bei geriausiai į vaidmenis „įsikūniję“ mokiniai – jie taip pat buvo apdovanoti bilietais. Džiugu, kad Simno gimnazijos mokiniai surado tinkamų „vaistų“ ir sugrąžino į renginių sąrašą karnavalą!

Austėja Abromaitytė I bg klasės mokinė