Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena

Sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną – Simno gimnazijos bendruomenė būriavosi kieme. Čia jaunieji šauliai, vadovaujami mokytojos D.Gudaitienės, iškilmingai pagerbė Lietuvos valstybės vėliavą ir organizavo pagarbos bėgimą „Gyvybės ir mirties keliu“, skirtą Laisvės gynėjų, žuvusių 1991 metais, atminimui. Buvo uždegtas atminties laužas, prie kurio Maironiečiai deklamavo eiles, o pavaduotoja ugdymui D. Grėbliūnienė kalbėjo apie Laisvę ir kovą už ją. Po bėgimo dalyviai gėrė arbatą ir vaišinosi sausainiais, kaip 1991m. sausio 13-ąją.

Pradinių klasių mokiniams bibliotekoje buvo organizuotas piešinių konkursas „Piešiame laisvę“, todėl čia visą dieną „plaukė“ Neužmirštuolių upė. Kartu su bibliotekininke Lina Daniulevičiene ir pradinių klasių mokytojomis Virginija Kvedaravičiene, Danute Petrikiene, Elvyra Smaidžiūniene, skambant patriotinei muzikai, vaikai „pasinėrė“ į spalvų pasaulį, piešdami, kaip supranta ir įsivaizduoja Laisvę. Konkurso dalyvių darbai bus eksponuojami parodoje.