Mokėmės kurti gimnazijos žinias

Kiekvieną dieną, 18.30, didžioji dalis Lietuvos gyventojų susirenka prie televizijos ekranų, norėdami sužinoti svarbiausias šalies naujienas. Manau, jau visi supratote, kad kalbu apie žinias. Simno gimnazijos mokinių tarybos nariai taip pat kiekvieną mėnesį apžvelgia svarbiausius įvykius „Simno gimnazijos žiniose“. Įdomiai organizuoti šią veiklą mokiniams buvo nelengva, todėl jie sulaukė pagalbos! Sausio 27 dieną į Simno gimnaziją atvyko buvęs mokinys, Kauno technologijos universiteto studentas Tomas Valatkevičius. Svečias mokinių tarybos narius mokė, kaip filmuojant pasirinkti geresnį apšvietimą, paaiškino, kiek laiko turėtų trukti žinios, kokių priemonių reikia „imtis“, kad garso kokybė filmuojant būtų geresnė. Susitikimo metu įgyta patirtis labai pravers tolimesnėje mokinių tarybos veikloje.
Simno gimnazijos mokiniai nuoširdžiai dėkoja Tomui už apsilankymą, patarimus bei įdomiai praleistą laiką.

Mokinių tarybos narė Austėja Abromaitytė