Dalyvaujame Respublikiniame knygų skirtukų kūrimo konkurse

Seimas, atsižvelgdamas į tai, kad piliakalniai, prie jų esančios gyvenvietės, šventvietės, kapinynai, pilkapiai, senieji keliai yra lietuvių tautos tapatumą stiprinančios vertybės, ir į tai, kad daugelio jų reikšmė iki šiol neįsisąmoninta, o apsauga nepakankama, nutarė 2017-uosius paskelbti Piliakalnių metais.

Simno gimnazijos mokiniai atsiliepė į kvietimą dalyvauti Respublikiniame knygų skirtukų konkurse „Piliakalnių legendos“. Visą mėnesį vyko garsiniai padavimų ir legendų apie piliakalnius skaitymai, jų piešimas nurodyta technika. Šiuo metu darbai eksponuojami bibliotekoje, o vasario pabaigoje iškeliaus Į Šilutės r. Švėkšnos „Saulės“ gimnaziją.

Dėkoju pradinių klasių mokytojoms Laimai Jurčiukonienei ir Jolantai Mikelionienei bei dailės ir technologijų mokytojai Jurgitai Lenkauskienei už bendradarbiavimą.

 

Bibliotekininkė Lina Daniulevičienė