Gimnazistai – projekto „Krepšinio galia“ nugalėtojai

 

Vasario 25 dieną Vilniuje įvyko projekto „Krepšinio galia“ I-ojo etapo varžybos, kuriose dalyvavo ir Simno gimnazijos komanda. Nugalėję Lentvario vaikų dienos, Veliučionių socializacijos ir Miroslavo bendruomenės centrų komandas, mūsų gimnazistai tapo šio etapo nugalėtojais. Komandai buvo įteikta taurė, o žaidėjams – atminimo diplomai bei rėmėjų dovanos. Po varžybų lankėmės TECHNARIUME, Valdovų rūmuose, Katedroje.

Projektą remia žinomo JAV verslininko Juozo Kazicko šeimos ir CAF America fondai bei NBA. Projekto tikslas – bendrauti su vaikais, visiems kartu smagiai ir prasmingai leisti laiką. Kiekvieną šeštadienį su Simno gimnazijos mokiniais dirba Nacionalinės krepšinio akademijos treneris Lukas Danilevičius.

Gimnazijos kūno kultūros mokytoja Danutė Gudaitienė