„LADYGOLO“ žaidynės

2017-03-17 dieną Alytuje vyko Alytaus apskrities „LADYGOLO“ finalinės varžybos.

8 klasės grupėje šauniai pasirodė Simno gimnazijos futbolininkės, kurios rezultatu 2:1 įveikė Alytaus Likiškėlių pagrindinės mokyklos komandą, po baudinių serijos 1:0 (pagrindinis laikas 0:0) nugalėjo Lazdijų rajono Kapčiamiesčio E. Pliaterytės mokyklos futbolininkes ir finale rezultatu 3:1 nusileido Druskininkų „Saulės“ pagrindinės mokyklos komandai. Varžybose dėl III vietos Kapčiamiesčio komanda 5:0 nugalėjo Matuizų mokyklos žaidėjas. Penktos liko alytiškės. Geriausiai žaidė Silvija Žurauskaitė iš Alytaus, Aistė Marčiukaitytė iš Simno, Gileta Subačiūtė iš Druskininkų, Sandra Trampaitė iš Kapčiamiesčio, Viktorija Žydelytė iš Matuizų.

Simno gimnazijos komandoje žaidė: Ada Tarasevičiūtė, Gabija Babikaitė, Aistė Buinickaitė, Aistė Marčiukaitytė, Jurgita Kazlauskaitė, Marita Jančiukaitė, Miglė Pujanauskaitė, Erika Menkevičiūtė, Gabrielė Vaitkevičiūtė, Airida Žvinklytė.

Žaidynėse gerai pasirodė ir kitos  mūsų gimnazijos komandos: 6 klasės grupėje gimnazijos komanda Alytaus rajone užėmė antrą vietą – rajono finale rezultatu 2:0 nusileido Butrimonių gimnazijos komandai.

Geriausiai žaidė Viltė Gedmintaitė.

10 klasės grupėje gimnazistės Alytaus rajono finale 4:1 pralaimėjo būsimoms Alytaus apskrities čempionėms – Alovės pagrindinės mokyklos futbolininkėms. Geriausia komandos žaidėja – Odeta Afionian.

 

Kūno kultūros mokytojas Juozas Bagdanavičius