Robotiada 2017

2017 metų kovo 24-25 dienomis Vilniuje, „Siemens“ arenoje, praūžė moksleivius, robotų kūrėjus,švietimo atstovus, verslininkus ir visą išmanią visuomenę suvienijęs renginys „ROBOTIADA 2017“. Mūsų gimnazijos 5-8 klasių mokiniai taip pat dalyvavo šiame renginyje. Ateities kūrėjų dienos metu buvo galima stebėti robotų varžybas, pamatyti egzotinių gyvūnų parodą, įsitraukti į virtualios realybės, įvairių robotų kūrimo ir konstravimo dirbtuvių veiklas. Mokiniai galėjo pasinerti į tikrų išradėjų pasaulį: stebėti LEGO Education robotų konstravimą ir konkursus, išbandyti jėgas VEX IQ robotų varžybose, pasidaryti nuotraukų su fone esančiais robotais. Vyko transformerių šou – puiki proga įgyvendinti vaikystės svajonę ir turėti unikalią nuotrauką su realaus dydžio transformeriais. Parodoje teko matyti

robotą, kuris galėjo perskaityti kodą su klausimu ant kortelės ir į jį atsakyti, vaikštantį robotą, kuris buvo panašus į dinozaurą, pamatyti įspūdingą LEGO miestą. Per kelias valandas susipažinome ne tik su šiuolaikiniais robotais, naujausiomis technologijomis, bet ir akies krašteliu pamatėme, kaip atrodys mūsų gyvenimas ateityje. Visi iki vieno mokiniai sakė, kad renginys jiems labai patiko. Šią kelionę ir renginį Simno gimnazijos mokiniai ir mokytoja dar ilgai prisimins.