Pradinių klasių veiksmo savaitė „Be patyčių“

Mūsų gimnazijos pradinukai kovo 20–24 dienomis dalyvavo savaitės „Be patyčių“ akcijoje.  1 ir 2 klasių mokiniai dalyvavo užsiėmime „Mūsų rankos ir žodžiai skirti ne patyčioms!“: iškirpo savo delno kontūrą ir jame įrašė po vieną gerą žodį. Vaikų iškirptas rankeles suklijavome ant lapo. 3 ir 4 klasių mokiniai dalyvavo užsiėmime „Kiekvienas gali sustabdyti patyčias“. Mokiniai galvojo šūkius, raginančius patyčias stebinčius vaikus nelikti abejingus ir sustabdyti įžeidinėjančius vienas kitą draugus. Kovo 21 dieną 2–4 klasių mokiniams psichologė Onutė Vaitkevičiūtė vedė klasės valandėlę „Patyčių neturi likti“. Mokiniai galėjo analizuoti ir vertinti įvairias situacijas, žaisti žaidimus ir dalyvauti įvairiose rungtyse.

Pradinių klasių mokytoja Virginija Kvederavičienė