Gimnazijos krepšininkai – rajone treti

Kovo 28 dieną Daugų Vlado Mirono gimnazijoje vyko Alytaus rajono 2017 metų bendrojo lavinimo mokyklų vaikinų krepšinio varžybos, kuriose dalyvavo 5 komandos. Burtai lėmė, kad mūsų komanda pateko į „B“ pogrupį  ir susitiko su varžybų šeimininkais. Aikštelėje vyko lygi kova – taškas į tašką. Sėkmingiau žaidę antrąjį kėlinį, daugiškiai nugalėjo rezultatu 34:31. Dėl 3-čios vietos susitikome su Pivašiūnų gimnazijos krepšininkais: mūsų vaikinai puikiai žaidė ir nugalėjo rezultatu 51:34, todėl komanda buvo apdovanota taure, o žaidėjai – medaliais. Mūsų komandoje geriausiu žaidėju pripažintas Lukas Videika, jis apdovanotas asmeniniu prizu. Mūsų komandoje gerai žaidė Mindaugas Šreiberis, Rytis Burneika, Deivydas Navakauskas, Justinas Kadzilauskas.

 

Kūno kultūros mokytoja    Danutė Gudaitienė