,,Mano klasė gali“

Balandžio 7 dieną Simno gimnazijoje pirmą kartą vyko renginys ,,Mano klasė gali“, kuriame dalyvavo 5–8 klasių mokiniai. Kiekviena klasė turėjo prisistatyti, todėl vieni kūrė filmukus, kiti – pasakas, skambius šūkius ar kt. Po įdomių prisistatymų laukė konkursinės užduotys, kurių sprendimas ir atlikimas reikalavo ne tik komandinio darbo, bet ir visų komandos narių išminties, nes užduotys buvo įvairaus pobūdžio: loginės, sportinės, kūrybinės ir pan. Renginio pabaigoje visų laukė apdovanojimai! Draugiškiausia pripažinta 5a klasė, o kūrybiškiausi buvo 7a klasės mokiniai, sur
inkę ir daugiausia taškų. Sportiškiausi buvo 7b klasės mokiniai, o išradingumu niekas nepralenkė 8a klasės mokinių. Originaliausiais pripažinti 6a klasės mokiniai. Kaip matome, pralaimėjusių nebuvo, nes visų klasių komandos buvo apdovanotos saldžiais prizais ir stalo žaidimais.

Norime padėkoti Mokinių tarybai, įsteigusiai prizus. Mokiniai buvo labai patenkinti šiuo renginiu, todėl labai norėtų dar kartą jame dalyvauti, bet jau kitais metais.

Austėja Abromaitytė