Sveikiname 4 b klasės mokinę Augustę Marcinkevičiūtę

Gegužės penktą dieną įvyko 10-asis, paskutinysis, pasakų festivalis. Valdovų rūmai tapo jaunųjų kūrėjų triumfo ir apdovanojimų liudininkais.

Šis konkursas buvo skirtas 1–5 klasių mokiniams. Jo tikslas – skatinti mokinius domėtis Lietuvos istorija, tautosaka, tradicijomis, lavinti mokinių kūrybinius ir meninius gebėjimus, ugdyti pilietinį suvokimą, pagarbą lietuvių tautos istorijai, kalbai, tradicijomas. Konkursui buvo pristatyta daugiau kaip 400 pasakų, o iš jų tik 32 atrinktos į knygą.

Džiugu, kad Simno gimnazijos 4 b klasės mokinės  Augustės Marcinkevičiūtės pasaka „Dyglelė“ ne tik pateko į pasakų knygą, bet ir pelnė gamtosauginę nominaciją. Augustė apdovanota padėkos ir pagyrimo raštais, medaliu ir dovanomis.

Po apdovanojimų visi drauge klausėmės mažųjų laureatų koncerto, kvatojomės žiūrėdami „Lėlės“ teatro spektaklį. Paskui pasigėrėjome puikia rūmų aplinka ir pasvajojome apie garbingą mūsų krašto praeitį.

Pradinių klasių mokytoja

Laima Jurčiukonienė