Gimnazijos mokiniai renginyje „Mirono kelias“

Gegužės 16 dieną Simno gimnazijos mokinių komanda dalyvavo tradiciniuose renginiuose: Vlado Mirono estafetiniame bėgime ,,Mirono kelias“ ir istorijos žinių konkurse, kurie vyksta Dauguose. Mokiniai ir svečiai renginio pradžioje dalyvavo šventose mišiose Bukaučiškių koplyčioje. Po mišių startavo 10 kilometrų bėgimo, kuriame dalyvavo 11 komandų, dalyviai. Paskutiniame etape bėgęs IV ag klasės mokinys Justinas Kadzilauskas į gimnazijos stadioną įbėgo ketvirtas. Šiais metais mūsų gimnazijos komanda pakilo trimis ,,laipteliais“ aukščiau – pernai buvome septinti. Istorinių žinių konkurse mūsų gimnazistai – devinti. Dėkoju visai komandai už puikius rezultatus.

 

Danutė Gudaitienė                                                Kūno kultūros mokytoja