APDO’17 Simno gimnazijoje

2017 metų gegužės 19 dieną mokiniai skubėjo į gimnaziją ne tik ryte, bet ir vakare. Taip atsitiko todėl, kad vyko tradicinis renginys APDO’17, kuriame apdovanojami gimnazijos geriausieji. Mokytojai ir mokiniai bei gimnazistai siūlo ir renka kandidatus pagal kriterijus: geriausiai besimokantis, nuolat besišypsantis, pats draugiškiausias, talentingiausias, niekada neatsisakantis padėti ir kt. Šiais metais rinkome dvylika nominacijų. Gražiausios šypsenos „savininke“ tapo Eglė Ūselytė, protingiausiu mokyklos mokiniu pripažintas Marius Čižauskas. Geriausiais draugais išrinkti Povilas Buzas ir Arnas Ručys, o mylimiausia mokytoja – Danguolė Kavaliauskienė. Talentingiausiu pripažintas Deivydas Navakauskas, o metų pagalbininke – Miglė Kašelionytė. „Taikliausios“ frazės savininke tapo Danguolė Grėbliūnienė, o stilingiausia mergina tituluota Gabija Babikaitė. Metų klase išrinkta IIIag klasė, o metų pora tapo Simona Pangonytė ir Povilas Urbanskis. Metų sportininku tapo Mindaugas Šreiberis. Metų įvykiu visi vienbalsiai išrinko pirmą kartą gimnazijos istorijoje vykusį renginį „Naktis mokykloje“. Šventinio vakaro metu netrūko geros nuotaikos: koncertavo viešnios iš Alytaus, grupė „Oleo“, šoko du merginų šokių kolektyvai, vadovaujami mokytojos Almos Kyguolienės, o Evelina Dimšaitė ir Povilas Urbanskis pradžiugino smagiu rokenrolu.

Austėja Abromaitytė