LIETUVOS VEX IQ ROBOTŲ VARŽYBOS

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Gegužės 19 dieną Simno gimnazijos 5–8 klasių mokiniai dalyvavo Lietuvos VEX robotų varžybose, kurios vyko Kauno Žaliakalnio progimnazijoje. Renginio tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi intelektualiomis valdymo sistemomis, robotų konstravimu, tobulinti programavimo įgūdžius. Mokiniai varžėsi robotų valdymo rungtyje bei programavime. Robotų valdymo rungtyje dalyvavo 11 komandų. Mūsų gimnazijos septintokai Andrius Vaisvalavičius ir Arnas Bubelis užėmė šeštą vietą. Po komandinių varžybų vyko individualios programavimo varžybos, kurių pagrindinė užduotis – kuo greičiau įveikti labirintą, sudarytą iš posūkių ir kliūčių. Programavimo varžybose dalyvavo penki atstovai, o mūsų gimnazijos mokinė Ada Tarasevičiūtė užėmė trečią vietą. Džiaugiuosi, kad mūsų gimnazijos mokiniai turi galimybę naudoti  šiuolaikines inovatyvias technologijas.

 Simno gimnazijos mokytoja D. Česynienė

 

Lietuvos VEX IQ robotų varžybų rungtis galima pažiūrėti:

https://www.youtube.com/watch?v=XvD-PqFIYM8&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=atbeiDeUHxk