Paskutinio skambučio šventė

Kiekvieną pavasarį, dvyliktokų širdyse nubunda ne tik džiaugsmas, bet ir nerimas, kurio priežastis – paskutinis skambutis. Gegužės 25 dieną šią gražią ir prasmingą šventę paminėjo ir 24 Simno  gimnazijos dvyliktokai…

Mes gerbiame ir puoselėjame tradicijas, todėl pasiruošimas šventei ir pats renginys vyko pagal laiko „patikrintą“ scenarijų: IIag klasės mokiniai iš vakaro papuošė klasę, IIIag – vainiku apipynė duris. Abiturientus gimnazijos bendruomenė pasitiko džiaugsmingai: skambėjo „gyva“ muzika, laukė tautinėmis juostomis „puoštas“ koridorius, vedantis į aktų salę. Dvyliktokų auklėtoja Lina Rančelienė paskutinėje pamokoje jiems „nepagailėjo“ prasmingų, padrąsinančių žodžių.

Aktų salėje netilo sveikinimai dvyliktokams: skambėjo vienuoliktokų atliekama daina, ją palydėjo smagus šokis, tėvai ir pirmoji mokytoja linkėjo sėkmės. Abiturientai, dėkodami už linkėjimus, vienuoliktokams paliko testamentą, kuriame kiekvienam įvardino „palikimą“. Mokytojams buvo skirta nuotaikinga daina. Gimnazijai „liko“ pasodintas medelis ir įrėminta klasės nuotrauka. O paskui: fotografavimasis, pastoviniavimai ir pasikalbėjimai grupelėmis mokyklos koridoriuose… Ir viskas… Laukia egzaminai, išleistuvės…

Didelės jums sėkmės gyvenimo kelyje.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Grėbliūnienė