Dovanos gimnazijos mokiniams

Simno gimnazijos jaunųjų maltiečių grupė sulaukė dovanų iš Vilniaus Maltos ordino pagalbos tarnybos. Rugpjūčio mėnesį Lietuvoje vyko akcija „Mažoj širdelėj – didelės svajonės“. Joje dalyvaujantys žmonės dosniai dovanojo kanceliarines prekes: kuprines, sąsiuvinius, flomasterius, spalvotus pieštukus, akvareles, rašiklius ir kt. Džiugu, kad dalis dovanų atkeliavo ir į Simno gimnaziją, todėl pirmokėliai džiaugėsi dovanomis, 3 ir 4 klasių mokiniai dėkojo už pratybų sąsiuvinius, o dailės mokytoja galės kabinete paskolinti piešimo priemonių tiems mokiniams, kurie neturės pamokos metu.

Pasidalintas gėris visada sugrįžta dvigubai, todėl visiems aukojusiems ir dovanojusiems nuoširdžiai dėkojame ir linkime dvigubo atlygio.

                                                                                       Simno gimnazijos jaunoji maltietė Greta