Ekskursija į Vilnių

Spalio 21 dieną LŠS Alytaus apskrities karininko A. Juozapavičiaus šaulių 1-oji rinktinė organizavo šauliams ir jauniesiems šauliams ekskursiją į Lietuvos nacionalinį muziejų, ir Arkikatedrą. Išvyka buvo skirta Rinktinės įkūrimo 95-čiui ir atkūrimo 25-čiui paminėti: Šaulių sąjungos Alytaus būrys įkurtas 1919 metų spalio 22 dieną, o prasidėjus Atgimimui Alytaus šaulių kuopa atkurta 1990 metais spalio 26 dieną. Į ekskursiją vyko ir trys Simno gimnazijos jaunosios šaulės: Ieva Ūselytė (IVag kl.), Gabrielė Dragašiūtė ir Danielė Urmanavičiūtė (7a kl.). Lietuvos nacionaliniame muziejuje susipažinome su Lietuvos archeologija, istorija, etnine kultūra, pasigrožėjome protėvių dirbiniais ir apranga, daugiau sužinojome apie Žalgirio mūšį ir Vytauto nuopelnus Lietuvai.

Gimnazijos jaunųjų šaulių būrelio vadovė

Danutė Gudaitienė