Išvyka į „Studfestą“

Spalio 26 d. Simno gimnazijos II g, III g, ir IV g klasių mokinių komanda, vadovaujama socialinės pedagogės Žanetos Bagdžiūnienės ir tikybos mokytojos Daivos Seniūnienės dalyvavo „ Siemens“ arenoje vykusiame vienos dienos konferencijoje-festivalyje apie studijas ir karjerą linksmai – „Studfeste“.

 Renginį vedė charizmatiškasis Rolandas Mackevičius. Mokiniai išklausė 16 pranešėjų, kurie  dalinosi savo patirtimi, kaip planuoti karjerą, pagal kokius kriterijus rinktis studijų kryptį, ką daryti jau šiandien, kad galėtum būti sėkmingu ateityje. Pertraukų metu mokiniai turėjo galimybė gyvai pabendrauti su aukštųjų mokyklų atstovais, sėkmingą karjerą susikūrusiais žmonėmis.

Po pranešimų laukė linksmoji dalis – diskoteka su „radistais“ Rolandu Mackevičiumi ir Jonu Nainiu.

Socialinė pedagogė Žaneta Bagdžiūnienė