Lietuvos kariuomenės dienos minėjimas Simno gimnazijoje

Lapkričio 23 dieną Simno gimnazijos jaunųjų šaulių ir maironiečių būrelių nariai organizavo renginį, skirtą Lietuvos kariuomenės dienai. Pagerbėme valstybinės vėliavą,  sugiedojome Lietuvos himną ir pavaduotoja ugdymui Danguolė Grėbliūnienė apžvelgė Lietuvos kariuomenės istoriją.

Jaunieji maironiečiai dainavo, deklamavo ir skaitė eiles, skirtas Lietuvai, kariui, kovotojams, žuvusiems už Lietuvos laisvę. Grupė jaunųjų šaulių, nešini gėlėmis ir žvakelėmis, nuvyko į Simno miestelio kapines pagerbti kritusių už Lietuvos laisvę kovotojų atminimo. Žiūrėjome filmą apie Lietuvos partizaninį judėjimą.

Mokiniai galėjo išbandyti akies taiklumą šaudydami iš airsoft ginklų ir lankų. Gimnazijos fojė veikė pradinių klasių piešinių paroda, skirta Lietuvos kariuomenės dienai ir jaunųjų šaulių būrelio veiklai. Renginio pabaigoje piešinių konkurso dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir ,,saldžiomis“ dovanėlėmis.

Simno gimnazijos jaunųjų šaulių būrelio vadovė

 Danutė Gudaitienė