Gimnazistai – kuopos šaudymo varžybų nugalėtojai

Lapkričio 25 dieną Alytaus rajono Simno kultūros centro Santaikos kultūros namų šaudykloje vyko LŠS Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės Alytaus rajono 111-osios kuopos šaudymo varžybos „Taiklusis šaulys – 2017“, skirtos Lietuvos kariuomenės dienai paminėti, kuriose  dalyvavo 12 komandų, atstovaujančių kuopos jaunųjų šaulių būrelius. Šaudėme gulėdami be atramos 10 metrų atstumu į stacionarų sportinį taikiklį pneumatiniu šautuvu su atviru taikikliu. Simno gimnazijos šaulių būreliui atstovavo 5 komandos. Jau ketvirtus metus varžybų nugalėtoja tapo viena iš mūsų gimnazijos komandų, kurią sudarė: Karolis Kavaliauskas, Ieva Ūselytė (IV ag kl.), Simona Geraltauskaitė ir Miglė Rėklaitytė (II bg kl.). Asmeninėje įskaitoje antrą vietą laimėjo Ieva Ūselytė. Nugalėjusioms komandoms ir asmeninių varžybų prizininkams LŠS Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės vadas Skirmantas Valatkevičius įteikė taures ir medalius.

Simno gimnazijos jaunųjų šaulių būrelio vadovė

Danutė Gudaitienė