Simno gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Pelėdžiukų“ gr. vaikai vakarojo su tėvais

 Gruodžio 1 dieną Simno gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Pelėdžiukų“ grupėje vyko vakarojimas su tėvais „Kalboje – visų namai“. Vakaronės scenarijų parengė auklėtoja Irena Emartienė, jai talkino auklėtoja Vita Jušinskaitė bei meninio ugdymo pedagogė Aldona Mocevičienė.

Ugdytiniai kartu su tėveliais smagiai dainavo dainas, žaidė įvairius lietuvių liaudies žaidimus, deklamavo eilėraščius. Vaikai mokėjo nemažai patarlių, priežodžių, kuriuose atsispindėjo geri dzūkų charakterio bruožai. Tėveliai stebėjo lietuvių liaudies pasakos „Ožka ir vilkas“ inscenizavimą. Kadangi prasidėjo žiema ir Adventas, ugdytiniai šia tema deklamavo eilėraščius.

Vakaronės pabaigoje auklėtoja padėkojo tėveliams už aktyvų dalyvavimą, pasiūlė toliau visiems kartu puoselėti protėvių ir senelių tradicijas, kad jos lydėtų vaikus visą gyvenimą, nes gerų šeimos tradicijų dėka vaikai užaugs dorais piliečiais, gerais žmonėmis, ir palinkėjo artėjančių šventų Kalėdų proga atlaidumo, tolerantiškumo, susikaupimo ir santarvės šeimose.

 

Auklėtoja Irena Emartienė