Projektas „Sveiki dantukai“ darželyje

Ikimokyklinukai didžiąją laiko dalį praleidžia darželyje, todėl Simno gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai visą savaitę kalbėjo apie įvairius dantukų priežiūros būdus, diskutavo, kaip geriau pasielgti vienu ar kitu atveju – buvo ugdomi vaikų burnos higienos įgūdžiai.

Ypač vaikus nudžiugino Lietuvos sveikatos mokslų universiteto studenčių apsilankymas. Merginos ne tik vaizdingai papasakojo, kaip reikia tinkamai prižiūrėti dantukus, pasirinkti sveikus, jiems „draugiškus“ maisto produktus, bet ir naudodamos dantų muliažą parodė, kaip dantukai turi būti valomi, kiekvieną vaiką pamokė juos valytis. Užsiėmimo pabaigoje studentės išmokė ikimokyklinukus dainuoti „linksmų dantukų“ dainelę ir įteikė dovanėles, kurios primins apie tinkamą burnos priežiūrą.

Sugrįžę namo vaikai įspūdžiais ir žiniomis apie dantukų priežiūrą pasidalino su savo tėveliais.

Auklėtoja Aurelija Kubilienė