ADVENTO POPIETĖ „UŽDEKIME ŠIRDIS GERUMU“

Šiemet, gruodžio 22 dieną, Simno gimnazijoje vyko jau tradiciniu tapęs advento renginys „Uždekime širdis gerumu“, sukvietęs visus 5–8 klasių mokinius ir jų mokytojus. Prasmingą žodį artėjant gražiausioms metų šventėms tarė gerb. klebonas R. Žukauskas. Gimnazijos mokinių choras renginį pradėjo daina „Bažnytėlėj debesų“. 8 b klasės mokinė Ada Tarasevičiūtė dalyvius pakvietė pamąstyti apie advento susikaupimą, rimtį, baimes, skausmus ir sudėti savo gyvenimo „kryželius“ ant juodos medžiagos skiautės. Rugilė Miliauskaitė papasakojo, o mokiniai suvaidino gerumo kupiną gyvenimo istoriją apie geraširdę Veroniką. Renginio pabaigoje Ada pakvietė „užžiebti“ savo širdyse gerumo, atjautos, paguodos žvakutes. Labai gražiai ir prasmingai skambėjo bendra Kalėdų laikotarpio daina „Jau suskambo“.

   

     

  

Tikybos mokytoja Daiva Seniūnienė ir etikos mokytoja Asta Tamulynienė