Meninio skaitymo konkursas

Sausio 10 d. Simno gimnazijoje vyko Meninio skaitymo konkursas, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui. Čia jėgas išbandė 12 jaunųjų skaitovų, kuriuos paskatino ir pasiruošti padėjo mokytojos Aldona Baležentienė, Lina Rančelienė ir Laima Žemaitienė. Mokiniai buvo pasirinkę jausmingus kūrinius apie Lietuvą, jos kovas už laisvę, meilę…

Vyresniųjų grupėje „nepralenkiama“ buvo IIIag klasės mokinė Gabija Norkūnaitė. Jaunesniųjų grupėje išrinkti lyderį buvo sunkiau – du penktokai (Augustė Marcinkevičiūtė ir Domantas Savonis) skaitė savo kūrybos pasakas, o kiti pasirinko eilėraščius. Mokytojai „savo balsus“ skyrė Klaudijui Stelmokui (5a kl.), o mokiniai – Domantui Savoniui.

Už dalyvavimą konkurse mokiniams atminimui įteikėme po knygą ir vaišinomės saldumynais…

Vyresn. bibliotekininkė Lina Daniulevičienė