Paaiškėjo jubiliejinės „Noriu augti sveikas X“ viktorinos atrankos rezultatai

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, gruodžio mėnesį Simno gimnazijoje vyko atranka į jubiliejinę „Noriu augti sveikas X“ viktoriną. „Noriu augti sveikas“ – tai tradicinis renginys, sukviečiantis sveika gyvensena besidominčius mokinius susirungti tarpusavyje.

Atrankoje dalyvavo 6-8 klasių moksleiviai, kurie buvo kviečiami pasitikrinti savo žinias ir įgūdžius įvairiomis sveikatos temomis. Moksleiviai savo jėgas išbandė spręsdami kryžiažodį, demonstruodami pirmosios pagalbos įgūdžius, bei žinias sveikos mitybos pasirinkimo tema.

Suskaičiavusrezultatus, išrinkti viktorinos „Noriu augti sveikas X“ atrankos etapo nugalėtojai, kurie atstovaus savo mokykloms pavasarį vyksiančiame finale.

Norime pasveikinti ir pranešti, jog gimnazijai atstovaus: 6a klasės mokinė Skaistė Rameikaitė, 7 a – Jovita Kvederavičiūtė, 8a – Margarita Karalukaitė.

  Linkime sėkmės finale.