„ROBOTUKŲ“ DIENA

Sausio 30 d. Simno gimnazijos bibliotekos patalpos buvo „panaudotos“ netradiciškai: visą dieną vyko edukacinės pamokos (ir pertraukos) moksleiviams, kurių metu jie galėjo susipažinti su robotukų VEX IQ ir VEX EDR modeliais. Robotikos būrelio mokytoja Danutė Česynienė supažindino su jau pagamintais modeliais, kurie buvo eksponuojami parodoje. Norinčiųjų išbandyti veikiančius modelius tikrai netrūko: nuo pačių mažiausių – pradinukų – iki mokytojų. Džiaugiamės, kad tokie užsiėmimai įkvepia vaikus mąstyti, domėtis mechanizmų programiniu valdymu, ugdo erdvinį mąstymą, norą padėti draugui. Vaikų nuotaiką ir įvertinimą geriausias atspindi atsiliepimai: „čia daug įdomiau negu žaisti telefonais…“, „azartas“…

         

Robotikos būrelio  mokiniai turi galimybę konstruoti ir programuoti VEX IQ robotų pagalba. Gimnazija turi keturis VEX IQ komplektus, žaidimų įrangą ir areną. Dėkojame Alytaus rajono savivaldybei už gautus VEX EDR robotus. Su šiais robotais dirbs vyresniųjų klasių mokiniai.

Vyresn. bibliotekininkė Lina Daniulevičienė