Gimnazijos mokiniai Kazickų Šeimos fondo programoje „Krepšinio Galia“

ProgramaKrepšinio galia“, Lietuvoje inicijuota Juozo ir Aleksandros Kazickų anūko Peterio Kazicko pagal savanoriško darbo krepšinio programoje Zimbabvėje patirtį, startavo 2015 metų vasarį, o Simno gimnazija– viena iš vietų, kurioje šis projektas ne tik startavo prieš 2 metus, bet ir įrodė esąs labai reikalingas.

Šių metų sausio 27 d. Vilniuje vyko projekto turnyras, skirtas Juozo Kazicko gimimo 100-osioms metinėms paminėti, kuriame puikiai pasirodė Simno gimnazistai: krepšinio 3×3 varžybose visos komandos (savo amžiaus grupėse) tapo čempionėmis. Visi dalyviai galėjo dalyvauti ir labai smagiose estafečių

varžytuvėse.

Labai džiugina, kad Kazickų fondas prie krepšinio „prijungia“ ir futbolą: turnyro metu vyko parodomosios futbolo varžybos tarp Simno ir Pasvalio rajono Pumpėnų gimnazijos mergaičių komandų. Po įtemptų varžybų dalyviai „turnyro prakaitą“ galėjo nuplauti IMPULS sporto klubo baseine.

Kūno kultūros mokytojas J.Bagdanavičius