Lietuvos šaulių sąjungos padėkos

Vasario 6 dieną Simno gimnazijoje lankėsi Lietuvos šaulių sąjungos karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės vadas Skirmantas Valatkevičius ir pavaduotojas Juozas Luckus. Svečiai gimnazijos direktoriui Evaldui Jakubavičiui ir jaunųjų šaulių būrelio vadovei Danutei Gudaitienei už svarų asmeninį indėlį stiprinant Lietuvos šaulių sąjungą, šauliškų vertybių puoselėjimą ir patriotiškumą skatinančias veiklas įteikė Lietuvos šaulių sąjungos vado plk. ltn. Gintaro Koryznos padėkas. Gimnazijos direktorius pasidžiaugė, kad jaunieji šauliai aktyviai dalyvauja pėsčiųjų ir dviračių žygiuose, šaudymo varžybose – eilę metų kuopos šaudymo varžybose tampa nugalėtojais –, noriai tvarko partizanų kapus, o abiturientė Ieva Ūselytė 2016 metais nugalėjo apskrities šauniausio šaulio rinkimuose.

Simno gimnazijos informacija