Akcija „Užsikrėsk gerumu“ ir Užgavėnės Simno gimnazijoje

Vasario 13 d. gimnazijos jaunieji maltiečiai vykdė socialinę akciją „Užsikrėsk gerumu“, kviesdami padėti stokojantiems seneliams. Prie maltiečių prisijungė ir I ag klasės mokiniai su auklėtoja Danguole.

Jaunosios maltietės Karolina, Greta, socialinė darbuotoja Žaneta kepė pyragus. Iag klasės mokiniai organizavo Užgavėnių šventę: „čigonaitės“ visus vaišino skanėstais, o Kanapinis ir Lašininis imtynėse sprendė, ar ilgai pas mus žiema. Kartu su persirengėliais rateliuose šoko šventės dalyviai, o pakui visi vieningai nutarė sudeginti Morę, kad žiema greičiau pasitrauktų, kad pavasaris sugrąžintų saulutės šviesą ir šilumą. Jauniausieji gimnazijos mokiniai – pradinukai – buvo drąsiausi ir aktyviausi Užgavėnių šventės dalyviai.

Gimnazijos valgyklos virėjos – Vaida, Zita ir Asta – burnoje tirpstančiais Užgavėnių blynais pradžiugino ir mokytojus, kurie per pertrauką susirinko bendrystei ir žiemos palydėjimui.

Kaip kitose mokyklose vaikai užsikrėtę gripo virusu nelanko pamokų, taip Simno gimnazijos mokiniai ir mokytojai „užsikrėtė gerumu“ ir paaukojo seneliams 43 eurus, už kuriuos jaunieji maltiečiai padovanos jiems materialinę pagalbą, pasirūpins buitimi.

Jaunųjų maltiečių vadovė Laima Žemaitienė