„Dainuoju Tau, Lietuva – 2018“

2018 metų kovo 8 dieną  Alytaus rajono Simno gimnazijos 7a klasės mokinė Laura Kisieliūtė dalyvavo regioniniame dainų  konkurse „Dainuoju Tau, Lietuva – 2018“    Alytaus profesinio rengimo centre. Konkurso tikslas – skatinti didžiuotis šalimi, būti svarbiais ir aktyviais savo šalies piliečiais, ugdyti meninius gebėjimus, bendrauti su kitais kolektyvais. Renginio  dalyvius – solistus ir  ansamblius iš įvairių Alytaus regiono pagrindinių mokyklų, gimnazijų, profesinių mokyklų –  vertino kompetentinga vertinimo komisija.

Dalyvė apdovanota APRC padėkos raštu, rėmėjų įsteigtais prizais.    Tikimės, kad, švęsdami Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį,  dainuosime drauge su kitais kolektyvais dar ne viename koncerte, festivalyje ar šventėje.

Giedrė Petkevičienė, muzikos mokytoja metodininkė