VALANDĖLĖ KITAIP

Šių metų kovo 14 dieną Simno gimnazijos dešimtokai , lydimi auklėtojos Rimos Pavolienės, apsilankė Alytaus teatre, kur vyko edukacinis užsiėmimas tema „Komanda- kaip vienas laikrodis“.

Choreografijos salėje mokiniai kartu su teatro aktore Egle aktyviai ir noriai atliko užduotis ir bendradarbiavo tarpusavyje. Be žodžių turėjo sudaryti gimtadienių eilutę, pereiti „minų“ lauką, kurti bendravimo grandinėles ir daug kitų užduočių, kurios buria kolektyvą bendram darbui.

Užsiėmimams baigiantis dešimtokai turėjo galimybę apžiūrėti Alytaus teatro mažąją ir didžiąją sales.

Keliaujant atgal į mokyklą, mokiniai dalinosi įspūdžiais, aptarė labiausiai patikusias užduotis. Buvo smagu klasės valandėlę praleisti kitaip.

IIag Greta Antanynaitė, Karolina Buzūnaitė