VEX IQ robotų varžybos

Kovo 29 dieną Simno gimnazijoje vyko VEX IQ robotų varžybos, kuriose dalyvavo atstovai iš Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos. Penkios komandos varžėsi VEX IQ robotų RINGMASTER rungtyje. Šioje rungtyje nepakanka vien tik puikiai valdyti robotą. Reikia būti išradingiems, mokėti numatyti strategiją, gebėti dirbti komandoje. Pirmą vietą iškovojo Simno gimnazijos penktokai Domantas Savonis ir Dominykas Jakubynas. Antri buvo svečiai iš Šaltinių pagrindinės mokyklos: Dovydas Geležius ir Erikas Sabaitis. Trečią vietą iškovojo Simno komanda, kurią sudarė Arnas Bubelis ir Gustas Urbanavičius. Po rungtynių aptarėme ne tik galimybes toliau bendradarbiauti tarp mokyklų, turinčių VEX IQ robotus, bet ir dalintis patirtimi juos programuojant.
Džiaugiamės, kad Simno gimnazijos mokiniai, galintys naudoti inovatyvias šiuolaikines technologijas, rado dar vieną mokyklą, turinčią Vex IQ robotus.

Robotikos būrelio vadovė D. Česynienė