Gimnazijos tinklininkų startai

Balandžio 17 ir 20 dienomis Miroslavo gimnazijoje vyko Alytaus rajono bendrojo ugdymo mokyklų merginų ir vaikinų tinklinio komandų varžybos, į kurias susirinko keturių gimnazijų rinktinės. Simno gimnazijos merginų rinktinė nugalėjo Miroslavo ir Pivašiūnų gimnazijų tinklininkes, bet rezultatu 0:2 pralaimėjo Daugų Vlado Mirono gimnazijos sportininkėms, todėl liko  antra. Gimnazijos vaikinų komanda žaidė puikiai: rezultatu 2:0 įveikę Daugų Vlado Mirono, Pivašiūnų ir Miroslavo gimnazijų rinktines, tapo rajono čempionais! Nugalėjusios komandos buvo apdovanotos taurėmis ir diplomais, o žaidėjai –  medaliais. Geriausi komandų žaidėjai: IV ag klasės Ieva Ūselytė ir III ag Mindaugas Šreiberis – gavo asmeninius prizus.

 

Kūno kultūros mokytoja                              Danutė Gudaitienė