Edukaciniai užsiėmimai KTU

Artėjant ilgai lauktai vasarai ir vis dažniau kieme pasirodant saulutei, Simno gimnazijos informacinių technologijų mokytojos Virginija Guževičienė ir Danguolė Kavaliauskienė balandžio 27 dieną organizavo mokiniams išvyką į Kauno technologijų universitetą, kur juos pasitiko buvęs Simno gimnazijos mokinys Tomas Valatkevičius su kolega. Mokiniai buvo suskirstyti į dvi grupes: vieni mokėsi filmuoti žinias ir jas montuoti, o kiti – kurti Android programėles.
Aktyviausius veiklų dalyvius organizatoriai apdovanojo ,,išmaniomis“ dovanomis: belaidėmis garso kolonėlėmis, belaidžiais mobiliųjų pakrovikliais ir t.t..

Išvyka mokiniams labai patiko: jie ne tik sužinojo daug naujų dalykų, susijusių su informacinėmis technologijomis, bet ir galėjo susipažinti su studentišku gyvenimu, kuris „laukia“ ateityje.

 

II bg klasės mokinės Austėja Abromaitytė ir Greta Tamulynaitė