Mamytes sveikino Simno gimnazijos ikimokyklinio skyriaus „Kodėlčiukų“ grupės ugdytiniai

Motinos diena – tai šventė, kai sveikiname savo mamas. Šią dieną motinas sveikina vaikai. Motinos diena Lietuvoje švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį, nes mamos yra tapatinamos su žeme. Kaip žemė užaugina derlių, taip ir motina užaugina savo vaikus. Todėl motinos diena švenčiama pavasarį, kai bunda žemė. Visi skubame išreikšti pagarbą, meilę ir padėką savo mamoms. Sakoma, kad MAMA – gražiausias žodis, kurį ištaria žmogaus lūpos. Taip visą savaitę vaikučiai kalbėjo apie savo mamytes, darė joms darbelius ir ruošėsi mamyčių šventei.

Savo brangiausias mamytes sveikino ir Simno gimnazijos ikimokyklinio skyriaus „Kodėlčiukų“ grupės ugdytiniai. Jie padėkojo mamytėms už rūpestį, meilę, kantrybę, palinkėjo, kad jos būtų laimingos ir sveikos. Auklėtojos pridėjo, jog linki joms, kad jų vaikučiai augtų drąsūs, sveiki,o rankos niekada nepavargtų ir nenusvirtų.

Mamytės kartu su vaikučiais pašoko, padainavo, pažaidė žaidimus. O vaikučiai už tai atsidėkojo padovanodami savo pačių augintas gėlytes.

Išsiskirstėme puikios, pakilios nuotaikos, supratę, kad brangesnio žmogaus už Mamą, būdami dideli ar maži, mes niekada neturėsime.

Auklėtojos D. Pikūnienė V. Jušinskaitė