Popietė „Mamytės, pažaiskime kartu!“

Alytaus r. Simno gimnazijos bendruomenė, ieškodama naujų bendravimo su tėvais formų, gegužės 4 dieną organizavimo popietę, skirtą Motinos dienai. Joje motinos ir jas palydėję tėveliai ne tik klausėsi nuotaikingų pradinukų ir vyresniųjų klasių mokinių atliekamų dainų ir posmų, grožėjosi vingriomis šokių figūromis, bet ir pasitikrino žinias bei išmanymą protų mūšyje. Susirinkusieji nė nepajuto, kad jau prabėgo pusantros valandos, nes visiems kartu buvo gera.

Mamytės ir kiti renginio dalyviai galėjo pasigėrėti kūrybinių darbų parodoje eksponuojamais mezginiais, nėriniais, siuvinėjimo kryželiu šedevrais, piešiniais ir paveikslais. Gimnazijos direktorius E. Jakubavičius, įteikdamas parodos dalyvėms padėkas pabrėžė, kad tėtis yra „atsarginis žaidėjas“, pagalbininkas, o mama yra svarbiausia, ji – tas asmuo, kuris gali užimti visų kitų vietas, bet niekas negali užimti jos.

Klasės auklėtojų metodinės grupės informacija