ABĖCĖLĖS šventė

Gegužės 10 dieną Simno gimnazijoje pirmų klasių mokiniai susirinko švęsti tradicinę ABĖCĖLĖS šventę. Į ją pakvietė tėvelius, direktoriaus pavaduotoją D. Grėbliūnienę, bibliotekininkę L. Daniulevičienę ir mokytojus. Pirmokai,atlikdami paruoštą programėlę,  parodė, ko išmoko per pirmuosius metus gimnazijoje: jie deklamavo, dainavo, šoko. Gimnazijos bibliotekininkė pasveikino mokinukus, baigiančius pirmąją klasę,palinkėjo jiems saugios ir linksmos vasaros su knyga. Gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Grėbliūnienė pasveikino pirmokus su švente ir įteikė „Pirmoko pažymėjimus“.

Visiems labai džiugu, kad gimnazijos mokinių bendruomenę papildė nemažas būrelis mokančių skaityti pirmokėlių ir būsimų bibliotekos skaitytojų!

Mokytoja   Jolanta Mikelionienė