Sveikiname Laurą Kisieliūtę konkurse „Kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laimėjus I vietą

  Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kartu su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija bei partneriais kasmet organizuoja jau tradiciniu tapusį edukacinės programos nacionalinį mokinių konkursą „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“. Pagrindinis konkurso tikslas – skatinti jaunimą puoselėti tautinius jausmus ir istorinę atmintį, ugdyti įvairių kartų bendravimą, gimto krašto pažinimą, pilietiškumą ir patriotiškumą.

 Simno gimnazijos 7a klasės mokinė Laura Kisieliūtė šiame konkurse pristatė dainą „Tėviškei“ ir tapo nugalėtoja, todėl gegužės 4 dieną, kartu su savo tėveliais, lankėsi Vilniuje, prizininkų apdovanojimo renginyje. Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų gimnazijos mokinės pergale. Nuoširdžiausiai sveikiname Laurą bei jos tėvelius su tokiu aukštu darbo pripažinimu ir linkime kuo didžiausios tolimesnės sėkmės.

 

                                                                         Muzikos mokytoja Giedrė Petkevičienė

                                                                         Muzikos mokytoja Giedrė Petkevičienė