Antrokų ir ketvirtokų pažintinė–edukacinė ekskursija į Kauną

Gegužės 19 dieną Simno gimnazijos antrokai ir ketvirtokai vyko į pažintinę–edukacinę ekskursiją į Kauną. Mokiniai aplankė Tado Ivanausko zoologijos muziejų, kur ne tik pamatė, bet ir plačiau susipažino su viso pasaulio gyvūnija, apžiūrėjo žvėrelių, paukštelių, roplių ir vandens gyvūnų iškamšų ekspoziciją. Gidė išsamiai papasakojo apie paukščius, gyvenančius Lietuvoje ir kitose šalyse.

Išvykos metu aplankėme ir Kaune esantį didžiausią Baltijos šalyse vaikų edukacinį pramogų centrą „CURIOCITY“, kur mokiniai dalyvavo edukacinėse veiklose bei aktyviose pramogose. Nė vienam išvykos dalyviui netrūko teigiamų įspūdžių ir emocijų: vaikai  galėjo pasidžiaugti skrydžiu erdvėlaiviu į kosmosą, susipažinti su greitosios pagalbos automobilio iššūkiais, kliūčių ruožais, išbandyti  daug kitų linksmybių. Pradinukai ne tik patys išmėgino ekskavatoriaus, krautuvo operatoriaus, statybininko, ugniagesio darbus, bet ir susipažino su kitomis įvairiomis profesinėmis veiklomis, gamtos reiškiniais bei mokslo sritimis.

Išvykoje mokinukai patyrė daug įvairių įspūdžių, kurių dar ilgai nepamirš. Kelionė ne tik papildė ir pagilino turimas žinias, bet ir suteikė naudingos informacijos.

 

Pradinių klasių mokytoja Lina Kučinskienė