Džiaugiamės šaunia pradinių klasių mokinių komanda

Gegužės 18 dieną Simno gimnazijos pradinių klasių komanda dalyvavo Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ regioninių saugaus eismo varžybų „Šviesoforas“ III etape, kuris vyko Varėnoje. Konkurso tikslas – ne tik skatinti pradinių klasių mokinius mokytis pagrindinius Kelių eismo taisyklių reikalavimus, ugdyti saugaus elgesio kelyje įgūdžius, bet ir mažinti eismo įvykių, kuriuose nukenčia mokiniai, skaičių. Komandų dalyviai turėjo atlikti tris teorines ir tris praktines rungtis. Džiaugiamės mūsų šaunia pradinių klasių mokinių komanda – susumavus konkurso rezultatus ji užėmė trečiąją vietą. Prieš konkursą mokinių išmoktos saugaus eismo pamokėlės išliks visam gyvenimui ir padės apsisaugoti nuo nelaimingų atsitikimų.

2a klasės mokytoja Virginija Kvederavičienė