Gimnazijos diena

Simno gimnazijoje praėjo renginys „Gimnazijos diena“, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Visos veiklos buvo skirtos mokyklai: 5–6 klasių mokiniai piešė savo svajonių mokyklą, vyresni mokiniai – svajonių namus. Visų dailininkų piešiniai papuošė III g klasės paruoštą stendą „Visi keliai veda į mokyklą“. Klasių atstovai kūrė eilėraščius ir gėlių puokštes, o renginio pabaigoje visi sugiedojom gimnazijos himną.

Geriausiai besimokantys, aktyviausi ir gerai lankę mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais. Ne tik visi smagiai praleidome laiką, bet ir pasivaišinome ledais, o pabaigoje „įsiamžinome“ linksmoje ir didelėje bendroje (ne dydžiu, bet dalyvavusių renginyje mokinių skaičiumi) nuotraukoje.

Dėkoju klasių auklėtojoms už geranoriškumą ir pagalbą.

Mokytoja Rima Pavolienė