Simno gimnazijos mokiniai ir mokytojos lankėsi Strasbūre

Gegužės 26–31 dienomis, europarlamentarės daktarės Laimos Andrikienės kvietimu, Simno gimnazijos atstovai: Ieva Rogačiūtė, Germantas Rutkauskas bei mokytojos Danutė Gudaitienė ir Laima Žemaitienė – buvo išvykę į Strasbūrą. Susitikome su dr. Laima Andrikiene, kuri plačiau supažindino su Europos Parlamento veikla. Keliaudami aplankėme ir kelis gražiausius Europos miestus: grožėjomės Praha, Niurnbergu, Kolmaru, Strasbūru bei Bambergu – ypatingo grožio namai, kanalai, bažnyčios ir katedros paliko neišdildomų įspūdžių. Keliaudami autobusu bendravome su nuostabiais žmonėmis, turėjome puikią gidę, todėl kelionė tikrai neprailgo, o buvo labai naudinga, kadangi sužinojome daug įdomių istorinių faktų apie aplankytas ir pravažiuotas šalis. Esame labai dėkingi Europos Parlamento narei dr. Laimai Andrikienei už nuostabią kelionę ir šiltą bendravimą.

Simno gimnazijos mokinė Ieva Rogačiūtė