Pradinukų sporto šventė

Simno gimnazijos pradinių klasių mokiniai gegužės 30 dieną susirinko į sporto šventę, kurioje galėjo ne tik pasivaržyti, išsiaiškinti sportiškiausią klasę, bet ir patirti gerų emocijų, džiaugsmo, mokytis garbingos kovos. Šventę pradėjome bendru šokiu, mankšta, šūkiu. Paskui bėgimo varžybose išsiaiškinome greičiausius mokinius klasėse. Klasių komandos jėgas išbandė įvairiose estafetėse, o po rungčių mažųjų sportininkų laukė smagiausios varžybos – kvadratas ir virvės traukimas.

Visi rungtyse dalyvavę pradinukai galėjo išbandyti savo jėgas ir ištvermę. Laimėjo gera nuotaika ir draugiškumas, nes šventėje nebuvo pralaimėjusiųjų: pagirti ir apdovanoti buvo visi dalyviai. Sporto šventė vaikams ne tik suteikė teigiamų emocijų, bet ir skatino domėtis fiziniais pratimais, patobulino išmoktus judesius, ugdė draugiškumą ir drausmingumą.

Džiaugiamės, kad pradinukams patiko sporto šventė. Mokiniai galėjo parungtyniauti, sportuodami stiprino sveikatą, puoselėjo draugiškus bei pagarbius santykius.

 

Pradinių klasių mokytoja D. Petrikienė