Gimnazijos jaunučių choras Lietuvos vakarų krašto dainų šventėje Klaipėdoje

2018 m. birželio 10 dieną Klaipėdoje vyko Lietuvos vakarų krašto dainų šventė, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui, – pirmųjų Mažosios Lietuvos dainų švenčių tradicijų tąsa. Šių metų šventės tikslas – per lietuvišką dainą ugdyti jaunosios kartos gėrio ir grožio supratimą, puoselėti ir tęsti chorines tradicijas. Lietuvos vakarų krašto regiono dainose dainuojama apie meilę gimtajai žemei, tradicijas, papročius.

Į šventę buvo pakviestas ir Simno gimnazijos jaunučių choras, kuriam vadovauja Giedrė Petkevičienė. Renginyje be dainininkų dalyvavo ir šokėjų kolektyvai, orkestrai. Dainorėliai ne tik pasiklausė kariliono muzikos koncerto, bet ir pasigrožėjo įvairiomis staigmenomis: ugnies šokėjų pasirodymais, mašinų paradu, įvairiaspalvių balionų „Šou“ – patyrė intriguojančių bei malonių akimirkų.

Dėkojame gimnazijos vadovams už galimybę dalyvauti šioje šventėje Klaipėdoje, kur kartu su visų Lietuvos regionų atstovais galėjome iškiliai ir išdidžiai skelbti tautos gyvenimo giesmę dainuodami iš širdies į širdį.

                                                             Muzikos mokytoja Giedrė Petkevičienė