Išvyka į Metelių regioninį parką

2018 metų birželio 14 dieną, ketvirtadienį, Simno gimnazijos vyresniųjų klasių mokiniai puikiai praleido laiką Metelių regioniniame parke. Išvyką organizavo mokytojos: R.Pavolienė, D. Kavaliauskienė, A. Raulonienė, L. Rančelienė ir A. Baležentienė. Veiklos buvo gerai suplanuotos, todėl net staiga užklupęs lietus nesugadino puikios nuotaikos. Mokiniai ne tik išgirdo aplink esančių ežerų istorijas, grožėjosi supančia gamta, bet ir pasitikrino botanikos žinias atpažindami augalus, medžius. Įveikę trumpesnį pažintinio tako „variantą“, prie Dusios ežero susikūrėme laužą ir pasigaminome pietus. Simno gimnazijos mokiniai labai patenkinti išvyka. Jie džiaugiasi turėdami tokias aktyvias mokytojas: jos gali ne tik pamokose „nustebinti netikėtu“ kontroliniu darbu, bet ir suorganizuoti gerai suplanuotą išvyką į gamtą.

III ag mokinė Austėja Abromaitytė